Pojdi na glavno vsebino

Državno prvenstvo v športnem plezanju
29. nov. - 1. dec 2019

Zmagovalci državnega prvenstva v balvanih: skupni seštevek

1. december 2019

Člani

1. Žiga Zajc (PK Scena)
2. Luka Potočar (ŠPO Radovljica)
3. Anže Peharc (AO Kranj)
4. Havijer Lešnik (DEŠ)
5. Jaka Šprah (DRPK)
6. Andrej Polak (PK Škofja Loka)

Članice

1. Tjaša Kalan (AO Kranj)
2. Julija Kruder (ŠPO Celje)
3. Betka Debevec (PK Kamnik)
4. Mia Krampl (AO Kranj)
5. Petra Glušič (DRPK)
6. Klara Jovan (Šaleški AO)

Mladinci

1. Luka Potočar (ŠPO Radovljica)
2. Žiga Zajc (PK Scena)
3. Havijer Lešnik (DEŠ)
4. Nik Golej (ŠPO Celje)
5. Anže Borinc (ŠPO Celje)
6. Nejc Sitar (PK Kamnik)

Mladinke

1. Petra Glušič (DRPK)
2. Mia Krampl (AO Kranj)
3. Lana Skušek (ŠPO Komenda)
4. Lučka Rakovec (PK FA)
5. Pika Zagorc (AO Vipava)

Kadeti

1. Rok Kralj (Šaleški AO)
2. Lan Marion Roženbergar (DRPK)
3. Andrej Polak (PK Škofja Loka)
4. Jakob Kos (PK Scena)
5. Grega Verbuč (ŠPS PD Mozirje)
6. Anej Batagelj (DRPK)

Kadetinje

1. Betka Debevec  (PK Kamnik)
2. Lucija Tarkuš (AK Impol Slovenska Bistrica)
3. Saša Brodej (Šaleški AO)
4. Katra Mali (PK Kamnik)
5. Tjaša Dvoršek (Šaleški AO)
6. Pia Gaber (PK Škofja Loka)
6. Maja Majcen (ŠPO Celje)

Starejši dečki

1. Timotej Romšak (PK Kamnik)
2. Aljaž Križnar (PK FA)
3. Tim Korošec (PK Škofja Loka)
4. Lovro Črep (Šaleški AO)
5. Jaka Jaki (DRPK)
6. Luka Jerman (PK Kamnik)

Starejše deklice

1. Eva Puhar (ŠPO Radovljica)
2. Sara Čopar (ŠPO Celje)
3. Hana Humerca (ŠPO Radovljica)
4. Ema Seliškar (AK Impol Slovenska Bistrica)
5. Ema Kordež (AK Ravne)
6. Naja Jelčič (DRPK)

Mlajši dečki

1. Gorazd Jurekovič (ŠPO Radovljica)
2. Matevž Margon (ŠPD Korenjak)
3. Janej Kotar Tominšek (ŠD Pajki)
4. Timon Zore (ŠPO APD Kozjak Maribor)
5. Amadej Žigon (PK Scena)
6. Svit Šeliga (PK Scena)

Mlajše deklice

1. Zala Mlakar Starič (PK FA)
2. Lina Funa (ŠPK Plus)
3. Zala Peklaj (ŠPK Andreja Kokalja)
4. Eva Hren (ŠPO APD Kozjak Maribor)
5. Zoja Sedeljšak (AK Slovenj Gradec)
6. Eva Perše (AK Slovenj Gradec)

Cicibani

1. Lan Čreslovnik (ŠD Balvanija)
2. Elija Baloh (PK Kamnik)
3. Jaka Reš (PK Žirovnica)
4. Metod Vrčkovnik (AK Ravne)
5. Ian Grilc (PD Grif Brezovica)
6. Tai Kolar (AO Trbovlje)

Cicibanke

1. Teja Bobnar (GŠD Bricalp)
2. Maruša Podobnik (ŠPK Andreja Kokalja)
3. Žana Gliebe (AK Ravne)
4. Laura Čepon (DRPK)
5. Naja Isak (ŠD Balvanija)
6. Tia Brnot Mrak (ŠD Balvanija)

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...
Strinjam se