Pojdi na glavno vsebino

Državno prvenstvo v športnem plezanju
29. nov. - 1. dec 2019

Zmagovalci državnega prvenstva v težavnosti: skupni seštevek

1. december 2019

Člani

1. Luka Potočar (ŠPO Radovljica)
2. Miran Preskar (PK Kamnik)
2. Žiga Zajc (PK Scena)
4. Matic Kotar (PK Kamnik)
5. Martin Bergant (PK Škofja Loka)
6. Andrej Polak (PK Škofja Loka)

Članice

1. Tjaša Kalan (AO Kranj)
2. Lana Skušek (ŠPO Komenda)
3. Lucija Tarkuš (AK Impol)
4. Mina Markovič (ŠPK Plus)
5. Mia Krampl (AO Kranj)
6. Lučka Rakovec (PK FA)

Mladinci

1. Luka Potočar (ŠPO Radovljica)
2. Žiga Zajc (PK Scena)
3. Klemen Novak (AO Kranj)
4. Havijer Lešnik (DEŠ)
5. Nejc Sitar (PK Kamnik)
6. Nik Golej (ŠPO Celje)

Mladinke

1. Lana Skušek (ŠPO Komenda)
2. Petra Glušič (DRPK)
3. Mia Krampl (AO Kranj)
4. Lučka Rakovec (PK FA)
5. Vita Lukan (ŠPO Radovljica)
6. Pika Zagorc (AO Vipava)

Kadeti

1. Andrej Polak (PK Škofja Loka)
2. Anej Batagelj (DRPK)
3. Grega Verbuč (ŠPS PD Mozirje)
4. Rok Kralj (Šaleški AO)
5. Bine Meke (PS DPČ Šmartno)
6. Jakob Pogačar (DRPK)

Kadetinje

1. Lucija Tarkuš (AK Impol Slovenska Bistrica)
2. Betka Debevec  (PK Kamnik)
3. Maja Majcen (ŠPO Celje)
4. Pia Gaber (PK Škofja Loka)
5. Saša Brodej (Šaleški AO)
6. Neža Pisk (PK Škofja Loka)

Starejši dečki

1. Jaka Jaki (DRPK)
2. Timotej Romšak (PK Kamnik)
3. Lovro Črep (Šaleški AO)
4. Tim Korošec (PK Škofja Loka)
5. Luka Jerman (PK Kamnik)
6. Lan Mastnak (ŠPO Celje)

Starejše deklice

1. Sara Čopar (ŠPO Celje)
2. Ema Kordež (AK Ravne)
3. Liza Novak (PK Laško)
4. Eva Puhar (ŠPO Radovljica)
5. Ema Seliškar (AK Impol Slovenska Bistrica)
6. Hana Humerca (ŠPO Radovljica)

Mlajši dečki

1. Gorazd Jurekovič (ŠPO Radovljica)
2. Timon Zore (ŠPO APD Kozjak Maribor)
3. Matevž Margon (ŠPD Korenjak)
4. Janej Kotar Tominšek (ŠD Pajki)
5. Amadej Žigon (PK Scena)
6. Tine Jakomini (PK 6b Ptuj)

Mlajše deklice

1. Zala Mlakar Starič (PK FA)
2. Lina Funa (ŠPK Plus)
3. Eva Hren (ŠPO APD Kozjak Maribor)
4. Tinka Rakar (ŠPO Jesenice)
5. Neža Zajc (PS Ascendo)
6. Lina Laharnar (ŠPO Radovljica)

Cicibani

1. Lan Čreslovnik (ŠD Balvanija)
2. Jaka Reš (PK Žirovnica)
3. Metod Vrčkovnik (AK Ravne)
4. Elija Baloh (PK Kamnik)
5. Tai Kolar (AO Trbovlje)
6. Svit Peršin Šantej (DEŠ)

Cicibanke

1. Maruša Podobnik (ŠPK Andreja Kokalja)
2. Teja Bobnar (GŠD Bricalp)
3. Naja Isak (ŠD Balvanija)
4. Žana Gliebe (AK Ravne)
5. Laura Čepon (DRPK)
6. Liza Babič (ŠPO Jesenice)

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...
Strinjam se